Ajuntament de Sant Feliu de Llobregat

Link to ObjectExecute action
Salta al contingut
25/09/2021 22:45:09

Idioma

Identificació

Pàgina inicial de l'Ajuntament de Sant Feliu de Llobregat

Cercador global

Menú superior

Menú principal

Oferta provisional de places vacants - Curs 2021-2022

Primària:
Escola:P-3P-4P-51r2n3r4t5e6e
Arquitecte Gaudí251110386110
Falguera2531015100
Josep Monmany25201311800
Miquel Martí i Pol5010100102
Nadal5012040000
Pau Vila2500020202
Salvador Espriu5000001000
Bon Salvador753185211000
Mare de Déu de la Merce5070001000
Mestral2500000010
Verge de la Salut5011102100
Secundària:
Escola / Institut:1r ESO2n ESO3r ESO4t ESO
Martí Dot112804
Olorda144300
Bon Salvador101723
Mare de Déu de la Merce5406
Mestral5101
Verge de la Salut32002
Salta a la part superior