Ajuntament de Sant Feliu de Llobregat

Link to ObjectExecute action
Salta al contingut
09/07/2020 06:41:20

Idioma

Identificació

Pàgina inicial de l'Ajuntament de Sant Feliu de Llobregat

Cercador global

Menú superior

Menú principal

Oferta provisional de places vacants - Curs 2020-2021

Oferta inicial a data de 8 de maig de 2020. L'oferta definitiva es publicarà el 6 de juliol de 2020.

Primària:

Escola:P-3P-4P-51r2n3r4t5e6e
Arquitecte Gaudí251101063002
Falguera2511160000
Josep Monmany25117007000
Miquel Martí i Pol4910021000
Nadal5020110101
Pau Vila2500000000
Salvador Espriu5000000000
Bon Salvador7516411110000
Mare de Déu de la Merce5000220000
Mestral2510000000
Verge de la Salut5000000000

Secundària:

Escola / Institut:1r ESO2n ESO3r ESO4t ESO
Martí Dot1130119
Olorda1110019
Bon Salvador18600
Mare de Déu de la Merce6018
Mestral5002
Verge de la Salut37000